Over ons

Showroom Autobedrijf Ossenblok Etten-LeurVoor een nieuwe Hyundai of Citroën, of een perfecte occasion kunt u in onze 1500m2 grote showroom keuze maken uit een ruim aanbod. Loop eens binnen en overtuig uzelf. Ook voor het onderhoud aan uw auto bent u bij Autobedrijf Jac Ossenblok Etten-Leur aan de Mon Plaisir 100 in Etten-Leur aan het juiste adres!

Autobedrijf Jac. Ossenblok is van oorsprong ontstaan vanuit een kleine werkplaats opgezet door Jac. Ossenblok zelf in 1983. Door service op maat te bieden is dat bedrijf uitgegroeid tot hetgeen er nu staat. Een bedrijf van formaat, met 15 medewerkers en toch de gemoedelijkheid van een dorpsgarage.

Sinds 1989 Citroën agent en vanaf 2005 ook Hyundai agent. Met deze 2 merken kunnen wij u vervoer bieden van klein tot groot, zowel personen auto’s als bedrijfsauto’s.

In onze moderne werkplaats worden alle reparaties uitgevoerd tegen concurrerende prijzen, tevens kunnen wij voor u bij eventuele schade de complete afwikkeling verzorgen.

Mocht u vragen of opmerkingen hebben schroom niet en bel ons even (076-5022399) of stuur een mailtje.

 

Onze medewerkers

Jac Ossenblok Eigenaar Verkoop

E-mailadres: jac.ossenblok@autobedrijfossenblok.nl

Andre van Rodijnen Verkoop

E-mailadres: andre.rodijnen@autobedrijfossenblok.nl

Ger Boesjes Verkoop

E-mailadres: ger.boesjes@autobedrijfossenblok.nl

Maurice Rijnart Magazijn

E-mailadres: maurice.rijnart@autobedrijfossenblok.nl

Anja Vermeeren Administratie

E-mailadres: anja.vermeeren@autobedrijfossenblok.nl

Marian Ossenblok Verkoop Administratie

Andert Nooren Receptie werkplaats

E-mailadres: andert.nooren@autobedrijfossenblok.nl

Han van Oers Receptie werkplaats

E-mailadres: han.oers@autobedrijfossenblok.nl

Ad Kats Chef werkplaats

E-mailadres: info@autobedrijfossenblok.nl

[]

Team monteurs Monteurs

E-mailadres: info@autobedrijfossenblok.nl


Scroll to Top